Tuzlaspor Kulübü yabancı hakem istemediğini açıkladı

Kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan mesajda, “Kaostan beslenen, kendi başarısızlıklarını maskelemek için gündem değiştirmeye çalışan bazı kulüp başkanlarının ısrarla gündeme getirdiği, yabancı hakemler arasındaki iyi niyetli tartışmaları görmüyoruz. Hakem hataları olduğu muhakkak. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bunları futbolun doğası olarak görüyoruz.” “Değerlendiriyoruz.” ifadeler kullanıldı.

Tuzlaspor kulübü yaptığı açıklamada, yabancı hakemlerle ilgili tartışmayı kesin bir dille reddederek, şunları söyledi: “Hatalarını ve eksikliklerini kabul etsek de Türk hakemlere güvenimizin tam olduğunun altını çiziyoruz. Yabancı hakem konusunu tartışmak bile millete hakarettir.” bu ülkenin.” .En iyi ligden amatöre kadar binlerce hakemi ne yapacaksınız?” “Onların emeğine, hayallerine, ailelerine yazık değil. Türk hakemlere ve Türklere güvenmiyorsanız gidin liglere katılın.” yabancılar. Bazı kulüp başkanlarının egosunu tatmin etmekten başka bir işe yaramayan bu anlamsız tartışmalardan Türk futbolu ve Türk hakemliği uzak durmalıdır.” Söylendi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İngiltere Premier Lig takımları teknik direktörlere 409,5 milyon £ ödediİngiltere Premier Lig takımları teknik direktörlere 409,5 milyon £ ödedi
Trabzonspor'un kötü gidişatı tüm hızıyla devam ediyor!Trabzonspor'un kötü gidişatı tüm hızıyla devam ediyor!
F.Bahçe Türkiye derbisini kazanarak finale yükseldi!F.Bahçe Türkiye derbisini kazanarak finale yükseldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir