Nuri Şahin'le ilgili Antalyaspor açıklaması ortalığı karıştırdı! “Beşiktaş'a giderse hayal kırıklığı yaşarız” Antalyaspor

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, “Hayalim” diyen Borussia Dortmund'dan teklif aldıktan sonra takımdan ayrılan eski teknik direktör Nuri Şahin hakkında Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu. şampiyonluğun 17. haftasında Beşiktaş teknik direktörlüğüyle son dönemde adından söz ettiren isim. kurmak. Başkan Boztepe, Nuri Şahin'in böyle bir ayrılığın ardından hayalindeki kulüp olan Dortmund'a gitmesinin ve başka bir kulübe gitmesinin kendilerini hayal kırıklığına uğratacağını ve üzeceğini kaydetti.

“BİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA ULAŞTIRACAK”

Boztepe, şunları söyledi: “Biz de camia olarak Antalyaspor olarak Nuri Şahin'in Borussia Dortmund'a gitmesinin üzüntüsünü veya hayal kırıklığını yaşadık ve onun hayallerinin peşinden gitme noktasında üzüntümüzü yumuşattık. Böyle bir ayrılıktan sonra hayalindeki kulüp olan Dortmund'a ya da başka bir kulübe gitmesi elbette bizi hayal kırıklığına uğratır ve üzer ama profesyonel hayat bu. Hepimiz bazı şeyler yaşıyoruz ve bu sorunu da yaşamış olacağız. Borussia Dortmund'a ne oldu? Elbette bilmiyoruz. Bu onların iç dünyası ama işler muhtemelen olumlu yönde gitmedi mi, yoksa Dortmund'dan sonra Beşiktaş daha mı cazip hale geldi, bilmiyoruz. “Beşiktaş'la görüştüğü bilgisini de basından öğrendim” dedi.

'ANTALYASPOR'A DÖNÜŞÜYLE İLGİLİ GÖRÜŞME YAPILMADI'

GMzV3CPW0AAkhq3

Nuri Şahin ile Antalyaspor yönetimi veya Antalyaspor'a gelişiyle ilgili herhangi bir görüşme veya görüşmenin olmadığını belirten Sinan Boztepe, şunları söyledi: “Bu konu bana doğrudan ulaşmadı ancak yönetimimizle Almanya'da bir veya iki telefon görüşmesi veya toplantı yaptık ve Daha önce ilişkileri daha iyi olan arkadaşlarımıza şunu söyledim: “Antalyaspor'a direkt gelmek istiyorum. Tekrar gelebilir miyim?”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eyüpspor'un yenemeyeceği tek takım var!Eyüpspor'un yenemeyeceği tek takım var!
Galatasaray'da ilk ayrılık açıklandı!Galatasaray'da ilk ayrılık açıklandı!
Uğurcan Çakır'dan skandal hamlesinin ardından açıklama!Uğurcan Çakır'dan skandal hamlesinin ardından açıklama!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir