Bitget'ten TON ekosistemine 20 milyon dolarlık fon

Telegram mesajlaşma uygulaması üzerinde faaliyet gösteren blockchain ve kripto para ekosistemi Open Network (TON), Bitget borsasından yeni bir fonla destek alıyor.

Cointelegraph ile 26 Haziran'da paylaşılan bir duyuruya göre Bitget, Singapur merkezli yatırım şirketi Foresight Ventures ile ortaklaşa 20 milyon dolarlık bir TON ekosistem fonu başlatıyor.

20 milyon dolarlık TON fonu, TON tabanlı uygulamaların ve önde gelen kripto para birimi Toncoin'in (TON) yükselişiyle birlikte TON'daki erken aşama projeleri desteklemeyi amaçlıyor.

Duyuruda, fonun, Bitget platformunda likidite sağlamak da dahil olmak üzere TON ekosistemindeki projelerin geliştirilmesini tam olarak desteklemek üzere tasarlandığı belirtildi.

Finansman girişimi, TON'un hızlı büyümesinden yararlanmayı amaçlıyor. Delphi Digital'e göre TON ekosisteminin büyümesi, Telegram'ın 900 milyonluk aylık kullanıcı tabanından kaynaklanıyor ve bu da her geçen gün daha fazla kullanıcıyı kripto para birimlerine çekiyor.

Haziran ortasında, neredeyse bir ay boyunca neredeyse her gün TON blockchain, Ethereum'dan daha aktif adresler kaydediyordu.

Kaynak: Delphi Dijital

TON ekosistemindeki toplam değer (TVL), TON tabanlı Tether (USDT), DeDust.io, Ston gibi yeni projelerin ve varlıkların akışı nedeniyle son iki ayda beş kattan fazla artarak 600 milyon dolara ulaştı. .fi ve diğerleri.

Bitget CEO'su Gracy Chen, “TON ekosisteminin kullanıcılar, TVL ve token fiyatındaki büyüme sayesinde olumlu bir geri bildirim döngüsü yaşadığını görmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi:

“TON'un potansiyeline ve daha adil bir gelecek yaratma yeteneğine inanıyoruz. Telegram Signal botumuz, toplumu nasıl güçlendirdiğimizin ve kullanıcı deneyimini nasıl iyileştirdiğimizin yalnızca bir örneğidir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir