Adalet Bakanlığı duyurdu! Adı skandallara karıştı: Hakim GA ihraç edildi

Adana Adliyesi'nde görev yapan hakim GA, kiracı olarak yaşadığı sitenin yöneticisi Ş.L. ile Eylül 2019'da tanıştı. Tanıştı ve aşık olmaya başladı. Daha sonra muhtemelen Ş.L. İlişkilerini gösteren videoları silmekle tehdit edildi. Başlatılan soruşturmada skandal suçlamalar ortaya çıktı.

Bir gün hakimin Ş.L.'ye söyledikleri. GA, “Sorunlarım var. Sen güçlü bir adamsın, bana yardım etmeni istiyorum. Geçmişte Edirne'de görev yaptım. Orada çalışırken hakkımda yolsuzluk suçlamaları olduğunu, sahtecilik yaptığımı söylediler. . Kendimi bu suçlamalardan kurtarmam, dosyalarımı kapatmam ve o insanlardan kurtulmam gerekiyor.” “Beni korumanı istiyorum” dedi.

CİNSEL TOPLULUĞUN GÖRÜNTÜLERİNİ KAYDEDİYOR VE PAYLAŞIYOR

Kadın hakim Ş.L., yasal olarak evli ve 20 yaşında bir oğlu var. Birbirleriyle olan cinsel ilişkilerinin görüntülerini kaydedip birbirleriyle paylaştı.

TEHDİT EDİLDİ

Ş.L. kadın hakimin başka erkeklerle çıkar karşılığında ilişki kurduğu öğrenildi. Ayrılmak istedi. SL, hakimi arayarak 4 yıllık ilişkilerini sonlandırmasını ve kendisiyle iletişime geçmemesini, aksi takdirde savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Daha sonra mayıs ayında Ş.L. tehdit edilmeye başlandı.

Ş, Galericiler lokasyonunda bir iş yerine gitti. L.'yi karşılayan iki kişi, “Elinizde hakimin videoları var, bunları silmeniz gerekiyor. İşyerine girerken veya çıkarken öldürülebilirsiniz, bu işleri başkaları yapacak” dedi. Peki, Ş.L. Kadın hakim hakkında suç duyurusunda bulundu.

MEVCUT 500 MİLYON LİTRE TALEP

Ş.L.'nin şikâyeti üzerine HSK 1. Dairesi, hakim GA hakkında soruşturma yapılmasına izin verdi. GA'nın, Osmaniye Asliye Ceza Mahkemesi'nde “akaryakıt kaçakçılığı” suçundan yargılanan sanığın beraatına karşılık 500 milyon dolar rüşvet aldığı iddia edildi.

İLAÇ ŞARJI

GA'nın, pandemi döneminde görev yaptığı hafta sonu adli nezaretten aldığı metamfetamin içeren hapları kullandığı için doktor reçetesi olmadan özel bir hastaneden uyuşturucu alıp içtiği, başka bir hakime danışarak vardiya değiştirdiği belirlendi. .

Hakim GA'nın, bir kez daha pandemi döneminde, bir Başsavcı Yardımcısı, bir Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi ve bir Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi ile birlikte alkol ve metamfetamin olarak bilinen uyuşturucu madde kullandıkları tespit edildi. Başsavcı vekilinin adli emanetten çıkardığı ve tarafları birlikte Adana Adliyesi'nde görüldü.

ADALET BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Adana Adliyesi'nde görev yaptığı sırada tehdit ve şantaj olaylarına karıştığı iddia edilen Hakim Gül A, mesleğinin nüfuzunu ve itibarını kullanarak yaptığı bu eylemler nedeniyle açığa alındı ​​ve hakkında işlem yapıldı. başka bir dava nedeniyle de işten çıkarıldım.” bilgiler yer aldı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Adana'dan gelip televizyonu taradılar!  İşte başrol oyuncusunun kanlar içinde kaldığı anlarAdana'dan gelip televizyonu taradılar! İşte başrol oyuncusunun kanlar içinde kaldığı anlar
Ekrem İmamoğlu'nun sözleri 31 Mart'tan sonra ilk kez açıklandı! Ekrem İmamoğlu'nun sözleri 31 Mart'tan sonra ilk kez açıklandı!
TEM ve Kırıkkale'de yoğunluk yaşandıTEM ve Kırıkkale'de yoğunluk yaşandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir