Volkan Demirel'den ikinci kez Hatayspor'dan ayrılma kararı!

Volkan Demirel'in sürprizi Süper Lig ekibi Atakaş Hatayspor'da yaşanıyor. Daha önce istifa etmek isteyen Demirel, yönetim tarafından reddedilmiş ve sezon sonuna kadar sözlü anlaşmaya varılmıştı.

KÖTÜ SONUÇLARA DAYANAMADI

Ligde 4 maçtır mağlup olan Hatayspor ise 18. sırada yer alıyor. Küme düşmemek için yarışan Hatay ekibinden Volkan Demirel, istifasını bir kez daha yönetime sundu.

“BELKİ İSTİFA ETMEK İSTEDİM VE İSTİFA YAPARDIM AMA OLMADI”

Volkan Demirel daha önce de istifa talebine şu yanıtı vermişti:

''Belki istifa edeceksin ya da etmeyeceksin?'' Tribünler bağırıyor, haklılar, buna saygı duyuyorum. Yazıyorlar, haklılar, saygı duyuyorum. Ama dediğim gibi 4 maç peşimden biri gelseydi belki istifa etmek isterdim, istifa etmeliydim ama yapmadım. Neden olmasın, zamanı gelince konuşuruz. Ama 4 haftadır buradayken takımdan ayrılmak, tabii ki 'git' derlerse tekrar giderim, bu çılgınlık. Benim böyle bir sorunum yok ama bu takımla, çalışanlarımızla, oyuncularımızla tüm yıl boyunca mücadele ettiğimiz gibi burada da 4 hafta boyunca 4 maç oynayacağız. Bundan sonra olursa olur, olmazsa olmaz. Öyle olursa yeniden kalkarım, olmazsa yine buraya gelirim. Çünkü bu çocuklar her türlü şart ve koşula rağmen mücadele ediyor. Bu yüzden saygıyı hak ediyorlar.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hatayspor'un yeni teknik direktörü belli oldu!Hatayspor'un yeni teknik direktörü belli oldu!
Konferans Ligi yarı finalinde 11 gol atıldı!Konferans Ligi yarı finalinde 11 gol atıldı!
Leverkusen Avrupa'da esmeye devam ediyor!Leverkusen Avrupa'da esmeye devam ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir