Türkiye formasıyla sahaya çıktı ve Morata'yı sakatladı! İspanya'nın sevinci kesintiye uğradı… 2024 Avrupa Şampiyonası

2024 Avrupa Şampiyonası yarı finalinde Fransa ile karşılaşan İspanya, rakibine 1-0 geriden gelerek 5 dakika içerisinde geri dönmeyi başararak karşılaşmadan 2-1 önde ayrıldı.

Bu sonucun ardından İspanya, tarihinde beşinci kez Avrupa Futbol Şampiyonası finaline katılmaya hak kazandı. İspanya, 14 Temmuz'daki finalde Hollanda-İngiltere karşılaşmasının galibiyle karşılaşacak.

KAZANDIKTAN SONRA BÜYÜK MUTLULUK

Fransa'yı yenerek finale yükselen İspanya'nın sevinci, maçın ardından yaşanan olayla gölgelendi. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte İspanya'da büyük sevinç yaşanmaya başladı.

Türkiye Formasıyla Sahaya Atladı

Ekran görüntüsü_4

Takım halinde bir araya gelen ekip, sahanın kenarında, İspanyol taraftarların bulunduğu tribünlerin yakınında toplu sevinç yaşadı. Ancak bu sırada sahaya Türkiye forması giyen bir taraftar girdi.

RESMİ VURULARAK ÖLÜM

Ekran görüntüsü_3

Güvenlik görevlileri İspanyol futbolculara doğru koşan taraftarı kovalamaya başladı. Ancak tam oyunculara yaklaştığı sırada bir güvenlik görevlisi kaydı ve Alvaro Morata'ya çarptı.

“FİNAL'E ULAŞAMAYABİLİRİZ”

Ekran görüntüsü_2

Çatışma sırasında güvenlik görevlisinin ayağı Morata'nın bileğine sert bir şekilde çarptı. Darbeden dolayı acı çeken Morata sıçramaya başladı. Ayak bileğinde sorun yaşayan İspanyol yıldız Alvaro Morata'nın Pazar günü oynanacak EURO 2024 finalinde oynayamama riski taşıdığı öğrenildi.

Euro 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
F.Bahçe'den transfer açıklaması sabah 4'te!F.Bahçe'den transfer açıklaması sabah 4'te!
Arjantin bir kez daha başardı!  Lionel Messi tarih yazdıArjantin bir kez daha başardı! Lionel Messi tarih yazdı
Teklifi duyunca çok şaşırdı ve hızla bavulunu topladı! Teklifi duyunca çok şaşırdı ve hızla bavulunu topladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir