Sahaya atlayıp Ronaldo'yla fotoğraf çektirdi! UEFA, Berat2024 Avrupa Şampiyonası'nın küçüklüğüne üzülmedi

Türkiye, Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu ikinci maçında Portekiz ile karşılaştı. Maçı 3-0 kaybeden Türkiye'nin gruptan çıkma şansı son maça kaldı.

Milli takımımızın son maçında Çek Cumhuriyeti karşısında alacağı 1 puan, gruptan çıkmamızı sağlayacak. Türkiye-Portekiz maçında sahaya çıkan taraftarlar iz bıraktı.

Toplamda 5 taraftar sahaya girdi ve hepsi Cristiano Ronaldo'ya doğru koştu. O hayranlardan biri de 10 yaşındaki Berat Uluğ'du.

CEZA AĞIR OLDU

UEFA, tüm dünyanın gündemine oturan Berat Uluğ için kararını verdi. Açıklamada, Cristiano Ronaldo ile selfie çeken Berat'ın tüm EURO 2024 maçlarından diskalifiye edileceği belirtiliyor.

Berat reşit olmadığı için herhangi bir suç duyurusunda bulunulmayacak.

TURNUVANIN TAMAMINDAN YASAKLANDI

03-Zund

Bir UEFA yetkilisi Express'e şunları söyledi: “Sahaya herhangi bir giriş, stadyum kurallarının ihlali anlamına gelir ve stadyumdan atılma, turnuvadaki tüm maçlardan men edilme ve izinsiz giriş nedeniyle resmi suç duyurusuyla sonuçlanacaktır. Cezai sorumluluk yoktur.” 12 yaş altı çocuklar için geçerlidir ancak biletleme hüküm ve koşullarına göre çocuğun stadyum kurallarına uymasını sağlamak refakatçi yetişkinin sorumluluğundadır.”

Euro 2024 canlı sonuçları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hırvatistan 90+8'de yıkıldı!  İnanılmaz son...Hırvatistan 90+8'de yıkıldı! İnanılmaz son…
F.Bahçe formasını tanıttı!  Fiyatları gören şaşırdı...F.Bahçe formasını tanıttı! Fiyatları gören şaşırdı…
Acun Ilıcalı'dan Amedspor'a transfer!  Resmi olarak açıklandıAcun Ilıcalı'dan Amedspor'a transfer! Resmi olarak açıklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir