Polisten kaçan şüphelinin üzerine atlayıp yakaladı, hiçbir şey olmamış gibi çayını içmeye devam etti… 'Çay tutkunu' tüccar sosyal medyada viral oldu! “Çay benim için çok önemli”

Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Çarşamba Mahallesi'nde polis ekiplerini gören bir şüpheli, hızla kaçmaya başladı. Uzun kovalamacanın ardından ara sokağa giren zanlı hızla koşarken, aynı sokakta erkek kuaförü İshak Kukaroğlu da çay içiyordu.

KAÇIŞ ŞÜPHESİYLE ATLADI

Şüphelinin kaçtığını gören Kukaroğlu, aniden oturduğu sandalyeden kalkıp, kaçan şüphelinin üzerine atladı.

AW182188_04

Şüpheliyi etkisiz hale getirip polise teslim eden Kukaroğlu, sanki hiçbir şey olmamış gibi tekrar masaya oturup çay içti.

AW182188_02

O anlar güvenlik kamerasına an be an yansırken, esnafın rahat hareketleri sosyal medyada viral oldu.

A

“BENİM İÇİN ÇAY ÇOK ÖNEMLİ”

AW182188_08

Çay tutkunu esnaf, “Burada erkek kuaförü olarak çalışıyorum. Hiç müşteri yoktu, bu yüzden dışarı çıkıp biraz çay içeyim diye düşündüm. O sırada birinin polisten kaçtığını gördüm. İnsanlar ne olduğunu anlamaya çalışırken ben koşan adamın üzerine atlayıp onu polise teslim ettim. Daha sonra geri dönüp çayımı içtim. Çay benim için çok önemli. Aslında çok da büyütülecek bir şey değil. Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Herkesin yapması gerekeni yaptım dedi.

AW182188_05

(İHA)Bu içerik Enes Çırtlık tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü! Kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü!
Seçim öncesi yaptığı açıklama sosyal medyada heyecan yarattıSeçim öncesi yaptığı açıklama sosyal medyada heyecan yarattı
AK Parti'de ıstakoz kriziAK Parti'de ıstakoz krizi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir