O aynı zamanda Doğu Perinçek'in danışmanıydı! Eski Bursaspor Başkanı Emin Adanur tutuklandı

Eski Bursaspor Başkanı Emin Adanur, evine el koyan avukatları ve icra memurunu darp ettiği iddiasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olayla ilgili Burak Can Korkmaz isimli şüpheli de tutuklanırken, BYB ve İ.A. Adı geçen iki şüpheli aranıyor.

AVUKAT VE MÜDÜRÜ TEHDİT ETTİ

Bursa'nın merkez Nilüfer semtinde dün meydana gelen olayda, eski Bursaspor Başkanı Emin Adanur, ödenmeyen borçları nedeniyle evlerine el koymak üzere olan Bursa Barosu avukatları EK ve BS ve icra memuru ile telefonda tartıştı. , tehdit ve hakaretlerde bulundular. İddiaya göre Emin Adanur'un talimatıyla eve giden Bülent Can Korkmaz, BYB ve İ.A., nöbet yerine gelen avukatları ve icra memurunu darp etti.

2 KİŞİ ARIYORUZ

Avukatlar EK ve BS ile icra memurunun suç duyurusunda bulunmaları üzerine başlatılan soruşturma kapsamında; Emin Adanur ve Burak Can Korkmaz gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından adliyeye iade edilen Emin Adanur ve Burak Can Korkmaz, “görevi yapmamaya direnmek” suçundan tutuklanırken, kazanın ardından kaçtıkları BYB ve İ.A.'nın yakalanması için çalışma başlatıldı. diye devam ediyor. Öte yandan Bursa Barosu da bir açıklama yayınladı; Saldırıyı kınadığını duyurdu.

(DHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüzlerce balina mahsur kaldı!  Kalan görüntüler muhteşemYüzlerce balina mahsur kaldı! Kalan görüntüler muhteşem
Kıskançlıktan cinayet!  Sevgilisini sokak ortasında öldürdü, ardından...Kıskançlıktan cinayet! Sevgilisini sokak ortasında öldürdü, ardından…
Görüntüler Adana-Mersin karayolunda çekildi!  Araçlara doğru yürüdüler, izleyenler inanamadı...Görüntüler Adana-Mersin karayolunda çekildi! Araçlara doğru yürüdüler, izleyenler inanamadı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir