MYNET ÖZEL | İşte Fahrettin Koca ile ilgili gerçekler! Erdoğan'la görüştü… 27 gün önce orada istifa kararı verdi!

Mynet, Fahrettin Koca krizinin ayrıntılarını araştırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen Fahrettin Koca, kendisinden af ​​talebinde bulundu. Bu durum Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fahrettin Koca'ya vereceği yanıtın ardından netlik kazanacak.

MYNET ÖZEL | KIZILCAHAMAM'DA İSTİFA KARARINI ALDI!

Kızılcahamam kampında partililer tarafından eleştirilen Fahrettin Koca'nın orada istifa kararı aldığı ortaya çıktı. 1 Haziran'da Kızılcahamam kampında AK Partililer istişare yaparak seçim sonuçları ve toplumdaki huzursuzluklar değerlendirildi.

Mynet'in aldığı bilgiye göre, randevu sistemini ve sağlığı eleştiren partililerin bu tutumu üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, istifa kararı alarak dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sundu.

PANDEMİ DÖNEMİ HALALARDA

2018 yılından bu yana Sağlık Bakanı olan Fahrettin Koca, pandemi döneminde Türkiye'nin en çok konuştuğu siyasetçi oldu. Fahrettin Koca'nın ilk vaka akşamı ekranlara gelen açıklamasını hâlâ hatırlıyoruz…

850850p1011EDNmainimg-WhatsApp-Image-2021-06-16-at-18.50.001

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Trafik ışıklarında motosikletle koşmak!  Adana bu olayı konuşuyorTrafik ışıklarında motosikletle koşmak! Adana bu olayı konuşuyor
Biz Üçüncü Dünya Savaşı'nı konuşurken... Putin nöbet tutuyordu!Biz Üçüncü Dünya Savaşı'nı konuşurken… Putin nöbet tutuyordu!
haber veriyorum Sağlık Bakanlığı'ndan “cilt kanseri” uyarısı! Bu belirtilere sahipseniz bir doktora görünün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir