Milli futbol takımımız, Avrupa Şampiyonası Avusturya Maçı 2024 hazırlıklarına devam etti

Teknik direktör Vincenzo Montella yönetimindeki Barsinghausen sahasının merkezinde gerçekleştirilen antrenmanın ilk 15 dakikası basına açıktı.

Dünkü idmana tedbir amaçlı katılmayan Hakan Çalhanoğlu ve Mert Günok, bugün takımla idmana çıktı. Sırt kaslarında gerginlik yaşayan Samet Akaydın bugünkü idmanda yer almadı.

Antrenmanın basına açık bölümünde oyuncular; Isınma ve top yakalama egzersizleri yaptı. Antrenmanın kapalı kapılar ardındaki bölümünde Avusturya maçı için taktik antrenmanlarının yapıldığı belirtildi.

Antrenmana Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Mustafa Eröğüt ve Milli Takımlar Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da katıldı.

Stella Mezzaluna, Avusturya ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın yapılacak antrenmanla devam edecek.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm tahminleri gerçekleşti!  Tüm dünyada konuşulan köpeğe Türkiye-Avusturya maçı soruldu: İşte tahmini!Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm tahminleri gerçekleşti! Tüm dünyada konuşulan köpeğe Türkiye-Avusturya maçı soruldu: İşte tahmini!
85 milyon tek yürek!  Milli takım Avusturya'ya karşı çeyrek finale doğru ilerliyor: Olası 11'i açıklandı!  Arda ve Kenan... 85 milyon tek yürek! Milli takım Avusturya'ya karşı çeyrek finale doğru ilerliyor: Olası 11'i açıklandı! Arda ve Kenan…
Ronaldo önce hata yaptı, sonra gol attı!  Çeyrek finaldeyim...Ronaldo önce hata yaptı, sonra gol attı! Çeyrek finaldeyim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir