Meral Akşener'den trend sözler! Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a “hırsız” göndermesi: “Çok üzgünüm”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı'nın belediye başkanı seçilmesinin ardından kente teşekkür ziyaretinde bulundu. Önce Nevşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Akşener, ardından Belediye Caddesi'ndeki otoparkta iftar programı sırasında partililerle buluştu. Programa İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, il teşkilatı üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Nevşehir'de çok mutlu bir sofrada olduklarını belirten Akşener, şöyle konuştu: “Şu anda Gazze'de, Doğu Türkistan'da kardeşlerimiz acı çekiyor. Yani Gazze'de çocuklar açlık çekiyor. Anneler çocuklarını doyuramıyor. Milyarlarca dolar parası olan İslam dünyası eğleniyor.” tarlalara. Bir ailenin erkeklerini alıp işçi olarak çalışma kamplarına götürüyorlar. Ve her eve, o evde kalan kadınlara bakmak için 2 Çinli erkek yerleştiriliyor. Gazze'de çocuğunu doyuramayan, katil Netanyahu'nun yaptıkları yüzünden çocuğu gözleri önünde aç kalan, ona karşı aciz kalan anne ve babayı düşünün. Öte yandan çocuk bedeninden alınıp kamplara götürülerek İslam'dan ayrıştırılıyor ve Çinli oluyor, babası ise iki Çinli erkeğin çalışma kamplarında köle olarak çalıştırıldığı, iki Çinli erkeğin ise çalıştırıldığı bir Doğu Türkistan hayal edin. her eve yerleştirildi. “Milyar dolarlık servete sahip olup bu konuda açıkça konuşmayan Müslümanları ve Türkleri düşünün” dedi.

“SİYASİYETÇİLERİN HALK HAKLARINA NE KADAR SAYGI GÖSTERDİĞİ SORULMADI”

Medeni hakların önemine vurgu yapan Meral Akşener, “Rasim Arı sizin tarafınızdan seçildi. Daha sonra bazılarının istediğini yerine getiremediği için Nevşehir Belediyesi'nde sizin vergilerinizle yaratılan paranın yani sizin vergilerinizle elde edilmesinin sağlanmasına son derece önem verdi. , “Bütçeniz, hukuka aykırı olarak kullanılmadı ve kimseye verilmedi. Bunun sonucunda bu işten menfaat sağlayanlar sinirlenip işten atıldılar. Meselenin özü ve özeti budur. Nevşehir belediyesinin 500 milyona yakın borcu var. Şimdi asıl soru ve ölçü bu. Bu senin paran. Nevşehir'e hizmet eden, Nevşehirli büyüklerin elinden tutan, gençlerin umudunu yeşerten, büyüklerin umudunu yeşerten, o gece kadın-erkek kazan kaynamazsa, belediye başkanlarının görevidir. O eve bir kap yemek gider. Onun için sizin vergilerinizle, bizim bütün vergilerimizle oluşturulan o parayı, o bütçeyi beytülmal olarak hesaba katmıyorlar ve gelmiyorlar. Bu yüzden 21 ay sonra kovulduğunda kasaya 1,7 milyon nakit bırakıyor. 50 milyon TL borç bırakıyor. Bugün 500 milyonluk bir borçla karşı karşıya bulunuyor.Yıllarca tüm seçimler din ve inanca dayalıydı. Ancak asıl soru hiçbir zaman politikacıların insanların haklarına ne kadar saygı duyduğu olmadı. Bugün Rasim Arı şahsında Nevşehir halkının önünde minnetle, onurla eğiliyorum. “Sevgiyle eğiliyorum” dedi.

AKŞENER-SEÇİM-ORTA-BİZ-BİZ-BEED_36758 (1)

MANSUR YAVAŞ VE EKREM İMAMOĞLU'NA “HIRSIZ”I GÖNDERİYORUZ

Rasim Arı'nın haklarının da ihlal edildiğini öne süren Akşener, şunları söyledi: “Bugün Türkiye'nin geleceğine ve sonuçlarına dair umudum arttı. Ne demek istiyorum? Hepimiz dürüstlükle ilgili konuşmalar yaptığımızda onların dürüst olmalarını sağlıyoruz ve sonra da farkına varalım ki seçilmesine yardımcı olduğumuz insanlar büyük hırsızlar, çektiğimiz acıyı tarif etmek mümkün değil mesela çok üzgünüm ama bu aldığımız oy sayısına ya da az ya da çok sandalyeye bağlı değil. Biz kazandık, siz milletimizin bize verdiği bir mesajdır, o mesajı alırız, düşünürüz ve gereğini yaparız yani o mesaj bize ne diyorsa onu yaparız, o şekilde çalışırız. “Mesajını alıyor, konuşuyor” Bu şekilde şunu bunu yaparız, değerlendiririz. Elbette onun önerdiği yol haritasına göre hareket edeceğiz. Ama bugün burada hayal bile edemeyeceğiniz bir mutluluk yaşıyoruz. Çünkü bunun geri dönüşü var. haklarıdır” dedi.

Kaynak: DHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Diyalog İmamoğlu'nun vatandaşları güldüren “Yattara” diyaloğu: Benzerini bulamadık
Uğur Dündar ile Cemal Enginyurt arasında Kılıçdaroğlu gerilimi! Uğur Dündar ile Cemal Enginyurt arasında Kılıçdaroğlu gerilimi!
IŞİD'e yönelik 'Santa Maria' operasyonu: 48 kişi tutuklandıIŞİD'e yönelik 'Santa Maria' operasyonu: 48 kişi tutuklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir