Masterchef Mehmet Chef jürisinden itiraf! “Galatasaray takımına kremalı macun verirken yakalandım”

Aslan Aslan, ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

“GALATASARAY’A DESTEĞİM NEUCHATEL XAMAX VE MİLANO MAÇINDAN GELİYOR!”

Teknik Direktör Mehmet Yalçınkaya, Galatasaray'a desteğinin Neuchatel Xamax maçından geldiğini belirterek; Maçın gidişatının ve Prekazi ile Mustafa Hoca arasında yaşanan olayın kendisini çok etkilediğinin altını çizdi. Yalçınkaya, “Galatasaray'ın 2 zirvesi var” diyerek, Milan maçının da çok önemli olduğunu ve bu maçta ilginç bir yolculuk yaptıklarını belirtti. AC Milan maçında şefle anlaşarak sandviç dağıtımına katkıda bulunduğunu ve bu sayede maça girdiğini anlattı. Bu iki maçın Galatasaray'ın tanınmasına ve dünyaya gösterilmesine vesile olduğunun altını çizdi.

“GALATASARAY BAŞKANI MEHMET MUSLERA”

“Galatasaray'ın şu anki lideri Mehmet kimdir?” Mert ve İcardi'nin sorusuna yanıt veren Yalçınkaya, Muslera'ya verdiği yanıtın devam etmesiyle dikkat çekti. Muslera'nın takıma çok şey kattığının altını çizdi. Galatasaray tarihinin 11'i sorulduğunda Muslera, Bülent, Popescu, Sacha Boey, Hagi, Hasan Şaş, Tugay Kaptan, Tanju Çolak, Yusuf Kaptan, Sneijder, Drogba yanıtını verdi ve UEFA Kupası'ndaki takımın 11'inci olduğunu belirtti. tarihi takım kadrosu.

MÜCADELE ETTİĞİMİZ REKABETTEN BİR OYUNCUNU TRANSFER ETTİYSE O “ALEX” OLURDU!

Rakiplerinden oyuncu transfer etme şansı olsa Alex'i tercih edeceğini belirten Mehmet Şef, aktif oyuncular arasında ise Arda Güler ve Semih Kılıçsoy'u tercih edeceğini söyledi.

“STANDARTLARA SAYGIYLA FUTBOLDA GERİLİM DÜŞÜYOR”

Bir Galatasaray taraftarı olarak daha fazla ceza istemediğini belirten Yalçınkaya, hakem hatalarının tüm oyuncuların çabasını etkilediğini söyledi. Kendisinin de aslan gibi bir hayran olduğunu ve farklı bir iş yapış şekli olduğunu söyledi.

“GALATASARAY’DAN BİR YEMEK YAPARSAYIM TIGİTRY OLUR”

“Galatasaray deyince aklıma hız, kalite ve lezzet geliyor. Bir Galatasaray yemeği yapacak olsam o da Kalkan balığı olurdu. Kalkan dünyanın en güzel balıklarından biridir” dedi. Şef Mehmet, Galatasaray için menü hazırlayacaksa zeytinyağlı enginar, ıstakoz kuyruğu, tütsülenmiş pirzola kuyruğu ve kazanlardan oluşacağını söyledi.

“Bir Futbol Takımına Kremalı Makarna Verirken Yakalandım!”

Galatasaray'ın diyetisyen ve şeflerinin oldukça tecrübeli olduğunu ve oyuncuların iyi beslendiğini belirten şef, oyuncuların kremalı yiyecekler tüketmemesi gerektiğini vurguladı. Leo, bir futbol takımına parmesanlı ve kremalı makarna verirken yakalandığı anıyı şefe şöyle anlattı: “Mehmet Şef rakip lehine gol attı!” Cevabı çok uzun sürmedi.

BU YIL UNUTAMADIĞIM İKİ MAÇ BAYERN MÜNİH VE KOPENHAG'DI!

Bu sene unutamadığı iki maçın Bayern Münih ve Kopenhag olduğunu belirten Mehmet Yalçınkaya, takımın bu iki müsabakada da üstün bir performans gösterdiğini söyledi. Ünlü şef, maçları kaçırmamaya dikkat ettiğini, önemli maçlarda setleri saatlere göre düzenlediklerini söyledi.

“RAMS PARKI ÇOK KONFORLU”

“Ali Sami Yen mi yoksa RAMS Park mı?” RAMS Park ile ilgili soruyu yanıtlayan Mehmet Şef, Ali Sami Yen'de pek çok anısı olduğunu ancak RAMS Park'ın çok daha konforlu ve kullanışlı olduğunu söyledi. Aslanlar Gibi Muhabbet 3. bölümünde hayranların sorduğu soruları da yanıtlayan Mehmet Şef, verdiği yanıtlarla damga vurdu! Mayıs ayında şampiyonluk kupasını kaldıracaklarının altını çizdi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş'ın yıldızı parlıyor!Beşiktaş'ın yıldızı parlıyor!
Maç bitti, Beşiktaş'ta kriz çıktı!Maç bitti, Beşiktaş'ta kriz çıktı!
Beşiktaş haftalar sonra kazandığını hatırladı!Beşiktaş haftalar sonra kazandığını hatırladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir