Maç sonunda Montella bu pozisyona cevap vermedi! “İlk düşmanım benim”Avrupa 2024

Milli teknik direktör Vincenzo Montella, Portekiz yenilgisinin ardından eleştirilere maruz kalsa da maç sonrası yaptığı açıklamalarda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

O POZİSYONA CEVAP VERMEDİ!

Samet Akaydın ile Altay Bayındır arasındaki pozisyona cevap vermek istemeyen Montella, bu soruya şu şekilde cevap verdi.

“Maç hakkında konuşsak daha iyi olur. Kötü bir maç oynamadık. İlk 20 dakikada gol atmaya çok yaklaştık. Bu seviyedeki rakiplere ilk dakikalarda gol atamazsanız bu, İlk golün ardından moralimiz bozuldu ve toparlanmaya çalışırken ikinci gol… Toparlanmaya çalıştık, sonuna kadar mücadele ettik.”

“TEKNİSYEN DÜŞMAN OLUYOR”

ef76bc72c38d4bfcb75459e74507cdd3

“Üç iyi kalecimiz var. Altay Bayındır İtalya maçında da iyi oynadı. Galler maçında sonradan oyuna girdi ve iyiydi. Bu sabah Mert Günok'un sakatlığıyla uyandık. Altay Almanya maçında da iyiydi. Kalecilerimizin üçü de iyi. Bir şeyler ters gittiğinde ilk düşmanımız milli takımdır. Kararlarımda bildiklerimi uygulamaya koyuyorum.”

“ARDA GÜLER İÇİN ÜZGÜNÜM”

1439176 (1)

“İsmail Yüksek ciddi bir sakatlıktan dönüyor. 90 dakika oynamaya hazır değil. 45 dakika başka, 0 dakika başka. Ona süre verdik, sonuna kadar bekledik. Arda Güler'e üzülüyorum. Arda Yorgundu ve sakatlanma riski vardı. Maça getirildiğinde keşke bunu yapmasaydım diye düşündüm. “3-0 geriye düştüğümüzde gol atacağımızı düşünerek onu oyuna getirdim. amaç.”

“ÖZGÜVENİMİZ KAYBOLMADI”

2024-06-22T181252Z_1756057634_UP1EK6M1ELFS7_RTRMADP_3_SOCCER-EURO-TUR-POR-REPORT

“Daha gidecek çok yolumuz var. Birbirimize güveniyoruz. O yüzden özgüvenimiz azalmadı, yola devam.”

Euro 2024 canlı sonuçları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ahmet Çakar'ın maç sonrası çok konuşulacak açıklaması! "Montella Efendi gibi..."Ahmet Çakar'ın maç sonrası çok konuşulacak açıklaması! “Bakın Montella Efendi…”
Milli takımda şok bir sakatlık daha!Milli takımda şok bir sakatlık daha!
Rıdvan Dilmen'den Arda Güler'e flaş eleştiri!  Montella'ya yüklendi...Rıdvan Dilmen'den Arda Güler'e flaş eleştiri! Montella'ya yüklendi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir