Herkes sabırsızlıkla bekliyordu! Galatasaray yönetimi Okan Buruk'la anlaşmaya vardı… İşte tecrübeli teknik adamın yeni sözleşmesi

Galatasaray'la rekorlar kırmaya devam eden teknik direktör Okan Buruk'un sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. Başarılı teknik adamla yapılan görüşmede yönetim, sözleşmesinin uzatılması konusunda anlaşmaya vardı.

2 YILLIK SÖZLEŞME!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Okan Buruk'a 2 yıllık sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Buruk'un önerilen sözleşmeye “Evet” dediği iddia edildi. Sonuç olarak Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ilk yıl 45 milyon lira, ikinci yıl ise 50 milyon lira kazanacak.

SEZON SONUNDA ORTAYA ÇIKACAK

okan-buruk-galatasaray'da rekora yakın

Takvim haberine göre; İki yıl içinde 95 milyon liranın sahibi olacak. Ancak yönetim, etik nedenlerden dolayı resmi imzaların seçimden sonra atılmasını istiyor. Okan Buruk'un da bu teklife olumlu yanıt verdiği bildirildi.

TEKLİF KABUL EDİLDİ

Galatasaray-Okan-Buruk-imzalı-sözleşme-265960'dan kaç milyon alacaklar

Giallorossi'nin teknik yöneticisinin, spekülasyon yaratmamak ve bu durumun camiayı etkilememesi adına mayıs ayında imzalanacak sözleşmeyi kabul ettiği öğrenildi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yıldızın ismi İsmail Kartal'ı pişman etti!Yıldızın ismi İsmail Kartal'ı pişman etti!
Dünyanın en ateşli hayranları duyurdu!  Sadece 1 Süper Lig takımı varDünyanın en ateşli hayranları duyurdu! Sadece 1 Süper Lig takımı var
Montella Semih Kılıçsoy'un krizine son verdi!Montella Semih Kılıçsoy'un krizine son verdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir