Galatasaray'dan açıklama! 'Galatasaray'da 40 kişilik grubun saldırısına uğradık'

Galatasaray Genel Sekreteri Eray Yazgan'dan çarpıcı açıklamalar geldi.

Konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“Dün gece bir üyemiz, Galatasaray kadın voleybol takımımızın maçı sonrası 14 yaşındaki kızıyla birlikte yaklaşık 40 kişilik bir grubun saldırısına uğradı.

Küçük kıza vuracak kadar kısa olan bu haydutlar, kardeşlerimizin elindeki pankartları da çaldı. Eğer bir trafik polisi geçmeseydi belki bugün geri dönüşü olmayan sonuçlardan bahsediyor olurduk.

Kulübümüz bu yağmacıları, azmettirenleri ve hukuk yoluyla kışkırtanları yargılamaktan asla vazgeçmeyecektir.

Cumhurbaşkanımız ılımlılığa vurgu yaparken, bu ve buna benzer olayların yaşanmasından endişe duyduğunu da dile getirdi. Ancak aynı zamanda dün akşam bir yayında takip ettiğimiz yobazlığın vücut bulmuş hali Uğur Dündar ve diğer sözde yobaz ve provokatör yöneticiler de olayları bu noktaya getirmeye çalışıyor.

Başarıya ulaşmak için her yolu mubah gören bu sinsi zihniyete karşı mücadelemizi sürdüreceğiz. Ne yaparsanız yapın ülkeye ektiğiniz nefret tohumlarını birer birer söküp atacağız. “Türk sporundan körüklediğiniz nefret söylemini sileceğiz.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Okan Buruk'tan Süper Kupa öncesi olağanüstü açıklamalar!  O sözlerle konuştu: 'İlk kez duydum'Okan Buruk'tan Süper Kupa öncesi olağanüstü açıklamalar! O sözlerle konuştu: 'İlk kez duydum'
Diyarbakır'da yaptı, İcardi paylaştı!Diyarbakır'da yaptı, İcardi paylaştı!
Jorge Jesus kırdığı rekorla dünyayı ele geçiriyor!Jorge Jesus kırdığı rekorla dünyayı ele geçiriyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir