Futbolun uluslararası büyümesini hızlandırmak için Scoutium ve Staige arasındaki ortaklık

Anlaşmayla her iki taraf da ortak bir ağdan yararlanacak ve hizmetlerini birlikte sunacak. Bu ortaklık kapsamında Scoutium, müşterilerine sadece veri raporları değil, aynı zamanda maçların kaydedilmesi için kamera sistemleri de sunabilecek. Bu sayede müşterilere sağlanan değer teklifi önemli ölçüde artacaktır. Benzer şekilde Staige, mevcut ürün tekliflerine ek olarak müşterilere ayrıntılı veri raporları sunabilecek.

Scoutium, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki profesyonel kulüpler ve akademiler için ayrıntılı, bireysel gözlem raporları sağlar; Kulüp yöneticileri ve antrenörler oyuncularını daha detaylı analiz edebiliyor. Scoutium'un teknolojik altyapısı sayesinde bireysel ve grup incelemeleri de yapılabilmektedir. Özellikle Almanca konuşulan ülkelerde önemli bir pazar konumuna sahip olan Staige, canlı yayınların yanı sıra analiz ve keşif araçları da sağlıyor.

Scoutium ve Staige arasındaki işbirliğinin Beşiktaş ile ortak testi başarıyla tamamlamasının ardından ilk ortaklık anlaşması Hollanda temsilcisi FC Dordrecht ile yapılırken, yakın gelecekte diğer kulüplerle de anlaşma yapılması bekleniyor.

Ali Akçay: ''Staige ile daha kararlı adımlar atacağız''

Bu anlaşmanın kendilerini küresel anlamda güçlendireceğini belirten Scoutium CEO'su Ali Akçay, şunları söyledi: “Scoutium'un teknolojisini dünyanın birçok ülkesine yaymak ve yenilerini bünyemize katmak, Staige'deki değerli ekiple iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yenilenen iş modelimiz “Dünya çapında büyük ilgi görüyor ve Staige ile daha kararlı adımlar atmayı hedefliyoruz.”

Florian Backhaus: ''Scoutium ile benzersiz bir değer sunacağız''

Benim

Staige Uluslararası Satış Direktörü Florian Backhaus, Scoutium ile birlikte önemli bir değer elde ettiklerini belirterek şöyle konuştu: “Scoutium'un deneyimli ekibiyle işbirliği yapmaktan ve yeni pazarlara girmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Scoutium'un keşfi ve veri analizi potansiyel müşterilere değer katıyor. “Alandaki uzmanlığı ürünümüze büyük katkı sağlayacak” dedi.

Gerçek zamanlı puanlama

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Devler Ligi'nde nefes kesen maç!Devler Ligi'nde nefes kesen maç!
Cristiano Ronaldo'dan akılalmaz gol!Cristiano Ronaldo'dan akılalmaz gol!
F.Bahçe Beko'dan muhteşem zafer!F.Bahçe Beko'dan muhteşem zafer!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir