Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan birbiri ardına kritik temaslar

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, “Görüşmede Türkiye ile Türkmenistan arasındaki ikili ilişkiler ile bölgesel ve küresel konular ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan'ın Türk Devletleri Teşkilatı'na artan ilgisini memnuniyetle karşıladığını söyledi. İki lider, karşılıklı selamlaşmada bulundu. Toplantı sırasında Ramazan Bayramı kutlamaları yapıldı.” Kendisini tebrik ettiler.” ifadeleri kullanıldı.

İletişim Başkanlığından, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Reisi ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesine ilişkin yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Türkiye-İran ikili ilişkileri, bölgesel ilişkiler ve bölgesel ilişkiler ele alındı. Küresel konular ele alındı.Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Reisi, görüşmede karşılıklı olarak şu ifadeleri kullandı: “Birbirlerinin Ramazan Bayramını tebrik ettiler.” denildi.
Bu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
5'inci kattan izlerken düştü!  Çocuğun hayatı tehlikede5'inci kattan izlerken düştü! Çocuğun hayatı tehlikede
'Karım sana emanet' dedi... Birlikte olduklarını öğrenince onu öldürdü.'Karım sana emanet' dedi… Birlikte olduklarını öğrenince onu öldürdü.
Şehit Aslan'a acı veda!  Bir yaşındaki kızına selam verdi: Bugün bizim bayramımızŞehit Aslan'a acı veda! Bir yaşındaki kızına selam verdi: Bugün bizim bayramımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir