Canlı gerilim! Gerginlik artınca aniden ayağa fırladı

Canlı yayında CHP İstanbul Derneği milletvekili. Dr. Yunus Emre ile Star Gazetesi yazarı Resul Tosun arasında tartışma çıktı. 31 Mart yerel seçimleri sırasında el değiştiren belediyelerin kalan borçlarını tartışan ikili arasında gerginlik bir anda yükseldi. Tartışma sırasında Resul Tosun ayağa fırladı.

Yunus Emre konuyla ilgili şunları söyledi:

“Konuyu gündeme getirdim. Ama maalesef hemen tepki göstererek konuşmamı engellemeye çalışıyorsunuz. 15 dakikadır aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz. Belediye başkanıyla canlı iletişime geçtim. Neden kendinizi savunuyorsunuz? Bu yolsuzluk. ? Yeterli.”

5a

Resul Tosun şu ifadeleri kullandı:

“Bu da yetmezse, istersen kalkıp gidersin. 100 milyon TL'lik faturada haksızlık varsa yazıklar olsun. Yalan söylüyorsan yazıklar olsun. Lütfen kibar ol. Sesini yükseltme. Kendini savunmuyorsun, sadece sinirleniyorsun ve bağırarak haklı olamazsın.”

6a

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel ilk kez anlattı: Kardeşim Adalet Yürüyüşünden bu yana işsizÖzgür Özel ilk kez anlattı: Kardeşim Adalet Yürüyüşünden bu yana işsiz
Trafikteki tartışma kanlı bitti!  Eşi ve kızının gözü önünde öldürüldüTrafikteki tartışma kanlı bitti! Eşi ve kızının gözü önünde öldürüldü
Beşiktaş'ta korkunç kaza!  8 araç çarpıştı: 8 yaralıBeşiktaş'ta korkunç kaza! 8 araç çarpıştı: 8 yaralı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir