“Bütün köy terör yanlısı” yazısı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmene 'merkeze çekilmiş' suçlaması

Van köyünde bir ilkokulda öğretmenlik yapan AA, sosyal medyada gündem haline gelen 23 Nisan olayına ilişkin paylaşımında “Bütün köy terör yanlısı” dedi.

AA Öğretmen, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ben yeni aday oldum, bütün köy terör örgütüdür. Bütün annem ve babam Selahattin Demirtaş'ın fotoğrafını sosyal medyada paylaşıyor. 23 Nisan'da Atatürk baskılı tişörtlerle Zeybek oynadım. Bu benim zaferim. ben ve çocuklarım.”

ONU HEDEFE KOYDULAR

Bazı sosyal medya hesapları, siyasi tercihleri ​​nedeniyle insanları “terörize ettiği” ve “ırkçılık” yaptığı iddiasıyla AA öğretmeni hedef aldı.

'MERKEZE ÇEKİLDİ' İDDİA EDİYOR

Rasim Ozan Kütahyalı, genç öğretmenin merkeze götürüldüğünü söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı ise olayla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

02

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eşinin kaldığı eve gitti, önce kapıyı çaldı, sonra tetiği çekti!Eşinin kaldığı eve gitti, önce kapıyı çaldı, sonra tetiği çekti!
Erdoğan ile Özgür Özel'in görüşmesi öncesi dikkat çeken açıklama!  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı açıkladı Erdoğan ile Özgür Özel'in görüşmesi öncesi dikkat çeken açıklama! Cumhurbaşkanı Başdanışmanı 'temel ilkeleri' tek tek anlattı
Korkunç kazayı kamera böyle görüntüledi!Korkunç kazayı kamera böyle görüntüledi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir