Bitcoin ve altcoinler zayıflarken memecoinler daha da kötüye gitti

Memecoin, son 24 saatte çift haneli kazançlarla bir haftadır süren kripto düşüş eğiliminden çıktı.

Bitcoin'in (BTC) ivme kazanmaya çalıştığı bir dönemde, memecoinlerin çoğunda trend tersine döndü ve çift haneli artışlar kaydedildi. Mevcut ralliden önce memecoinler, kripto para piyasasında en çok kaybedenler arasındaydı.

Dogecoin (DOGE) son 24 saatte %2,4 artış göstererek genel piyasa trendini yansıtıyor. Karşılaştırıldığında, Shiba Inu (SHIB) minimum ilerleme kaydetti ve günlük grafikte sadece %0,15'lik bir kazanç kaydetti. Yükseliş dalgasının en büyük kazananları son aylarda ortaya çıkan yeni memecoinler oldu.

Solana merkezli Popcat (POPCAT) 24 saatlik grafikte %50 artış kaydederken Mog Coin (MOG) %39 fiyat artışı kaydetti.

İlgili: Based16z

WIF ve Pepe yeniden sahnede

2024'ün başlarında 4 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştıktan sonra manşetlere çıkan memecoin Dogwifhat (WIF), bu hafta başında 1,47 dolara düşerek son birkaç ayın en düşük seviyesini gördü.

Ancak 25 Haziran'da memecoin %25'ten fazla artış göstererek geçen haftaki kayıpların çoğunu telafi etti. Tokenın fiyatı günlük en düşük seviye olan 1,47 dolardan 1,94 dolara yükseldi ve bu yazının yazıldığı sırada 1,83 dolar civarında işlem görüyor.

Memecoin sıralaması. Kaynak CoinMarketCap

WIF'in yanı sıra Pepe (PEPE) de piyasa değerine göre ilk 50 kripto para arasında yer alan ve son 24 saatte çift haneli büyüme kaydeden bir diğer önemli memecoin oldu.

PEPE fiyatı son 24 saatte %13 artışla 0,00001028 seviyesinden günün en yüksek seviyesi olan 0,00001198'e yükseldi. Bu sezonun bir diğer popüler memecoin'i olan Floki (FLOKI) %11'lik bir büyüme kaydederken, Bonk (BONK) %16'lık bir artış gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir