“Bebek Saray” paylaşımı Şeyma Döğücü'yü kızdırdı! Görüntüleri paylaşan İsmail Saymaz'a sert çıkıştı: “Jakuzi jakuzi dediler, banyoyu gösteriyorlar.”

Türkiye, yerel seçimlerin bitiminden bu yana Sancaktepe Belediyesi'ne yönelik suçlamaları anlatıyor. Siyasal iletişim uzmanı Necati Özkan'ın suçlamalarının ardından gazeteci İsmail Saymaz, Sancaktepe Belediyesi'ni ziyaret ederek içeriden görüntüler paylaştı.

BELEDİYE İÇİNİ ZİYARET ETTİ: “YAVRU SARAYI GİBİ”

Yeni Belediye Başkanı Alper Yeğin'le birlikte belediyeyi ziyaret eden İsmail Saymaz, daha sonra belediyenin içinden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşarak şunları yazdı: “Sancaktepe Belediyesi çocuk sarayı gibidir.”

“JAKUZİ DEDLER AMA TUVALET GÖSTERDİLER”

Şeyma Döğücü, Saymaz'ın paylaşımına tepki gösterdi. Döğücü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:
“Ne kadar kötü organize olduğumu görmeniz için bunu paylaşıyorum. JAKUZİ, JAKUZİ dediler, banyoyu gösterdiler.

GLRqn6qXkAE_wJ4

“BÖLGEYİ ÇAY DÜKKANI BİLE GÖSTEREMİYORLAR”

200 metrekarelik bir MUTFAK dediler ama alanı 25.62 metrekarelik çay evi şeklinde bile gösterememişlerdi. 6.000 metrekaresi RESMİ SALON dediler ama belediye binasının tamamı 3.330 metrekarelik bir alana sahip… O kadar yüzsüzler ve utanmazlar ki.

GLRqn6rWMAAllr4

“BU İFTİRA DALGASI İNCELENMELİ”

Bu iftira dalgası tek bir merkez tarafından organize ediliyor ve yönetiliyor. Bu utanmazlarla mücadelemiz devam edecek ama devletimizin de bu tür örgütlü yapılarla mücadele etmesi çok önemli. Bize “jakuzi” diye saldırmanın yanı sıra; Aynı merkezden devletin savunma sanayisine ve ulusal dış politikaya aynı anda saldırılıyor. Devletimizin bu odakları tespit etme becerisine güvenim tamdır. Bu iftira dalgasının soruşturulması gerekiyor. “Bu GÜZEL ve SOYLU ÜLKEMİZİ bu gibi ahlaksızların eline bırakmayacağız.”

benim Seymahan'ım
Sancaktepe eski belediye başkanı Şeyma Döğücü

CEVAP SAYMAZ'DAN GELDİ: BU KİR JAKUZİDE BİLE TEMİZLENEMEZ!

Döğücü'nün sert tepkisine İsmail Saymaz'ın tepkisi gecikmedi. Sosyal medyadan yanıt veren Saymaz, yerel seçim sürecinde Döğücü'nün ev hanımlarına gram altın vaadine değinerek şunları söyledi:

GLRqn6wXoAAaCf9

“Şeyma Hanım, jakuzi sizi kurtarmaz. Belediye binası hamam değildir. Üstelik… Seçimleri kazanmak için ev hanımlarına gram altın dağıtmak için para ararken… Üç kardeş bir kazada hayatını kaybetti. çünkü kaçak inşaat yapmışsın ve koruma koymamışsın bu pislik jakuzide bile temizlenmiyor!

Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
En katı sigara yasağı uygulandı!  O grup sigara alamayacakEn katı sigara yasağı uygulandı! O grup sigara alamayacak
«Bunu gören şaşırır!  Robot diyorlar, Türkiye'de 200 kişide var.«Bunu gören şaşırır! Robot diyorlar, Türkiye'de 200 kişide var.
Aracından çıkanları görünce polisi arayarak durumu bildirdi.Aracından çıkanları görünce polisi arayarak durumu bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir