Bağcılar'da suç örgütüne operasyon! Müvekkilini görmeye gelen avukatın polise küfretmesi üzerine kavga çıktı.

Eyalet Polisinin Organize Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından; ZA liderliğindeki suç örgütünün Bağcılar ve çevre ilçelerde “kasten öldürme, kasten öldürmeye teşebbüs, kasten yaralama, nitelikli yağma, hürriyetten yoksun bırakma” suçlarının da aralarında bulunduğu 10 eylem gerçekleştirdiği bilgisi üzerine Bağcılar'da eş zamanlı operasyon düzenlendi. ve tehdit”.

Operasyon sırasında Bağcılar'da 12 işyerinin tehdit edildiği, EA örgütünün yurt dışında bulunan yöneticisi tarafından 4 işyerine silahlı saldırı düzenlendiği öğrenildi.
_73517 (4)
Bu silahlı saldırılarda bir polis memuru, kardeşiyle birlikte bir barda otururken başından hafif yaralandı. Polis memurunun yaralandığı olayda tetiği çeken kişinin de aralarında bulunduğu 15 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda, olaylarda kullanıldığı sanılan 3 adet ruhsatsız silah ve fişek ele geçirildi.

_73517 (1)

AVUKATLAR İLE POLİS ARASINDA

Gözaltına alınan şüpheliler polis merkezine götürüldü. Dün gece avukat Ş.A. müvekkillerini görmek için Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne geldi. Avukat BK ile polis memurları arasında kavga çıktı. Avukat Ş.A. kendisini görüntüleyen polis memuruna küfrederek saldırdı. Daha sonra kavga çıktı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

aawww

Kazanın ardından avukatlar Ş.A. BK hakkında sosyal medyada görevli memura hakaret, görevini yapmasına engel olma, tehdit ve saldırı suçlamalarında bulunulduğu, bu suçlamalarla ilgili İstanbul Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi. . (Kaynak: DHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ve beklediği şey gerçekleşti!  İsrail müdahale etti, ardı ardına saldırdıVe beklediği şey gerçekleşti! İsrail müdahale etti, ardı ardına saldırdı
Selçuk'tan kalkan uçağın motoru havada durdu!  Pilotun soğukkanlılığı faciayı önlediSelçuk'tan kalkan uçağın motoru havada durdu! Pilotun soğukkanlılığı faciayı önledi
Ramin Saeidi ve Fahrettin Gökberk Akbulut tutuklandıRamin Saeidi ve Fahrettin Gökberk Akbulut tutuklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir