Aziz Yıldırım, 6 yıl aradan sonra ilk kez F.Bahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısına katıldı! Yıldırım tekneyle bölgeye geldi ve o isme tepki gösterdi!

F.Bahçe Kulübü Yüksek Divan Seçmeli Olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde saat 10.00'da başlayacak toplantıda başkan adayları Nihat Tokat, Şekip Mosturoğlu yer alacak. yarışacak ve Sevil Becan.

Oy verme işleminin saat 15.00'e kadar devam edeceği toplantıda oy sayımına başlanacak ve adayların oyları açıklanacak.

AZİZ YILDIRIM 6 YIL SONRA KATILDI

F.Bahçe Kulübü Üst Kurulu (YDK) toplantısına eski F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım da katıldı.

Faruk Ilgaz tesislerinde düzenlenen toplantıya, kulüp başkanı Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, YDK başkan adayları Şekip Mosturoğlu, Sevil Becan, Nihat Tokat ve YDK üyelerinin katılımıyla gelen Yıldırım, 6 yıl sonra ilk kez yönetim kurulu toplantısına katıldı. yıllar.

TEKNEYLE GELDİ

aziz-yıldırım-servet-3

Tekneyle gelen Yıldırım'la birlikte eski yöneticileri de hazır bulundu. Büyük bir ilgiyle karşılanan Yıldırım, oy kullanma kartını aldıktan sonra oy kullanmaya başladı.

“BENİM ADIM HAKKINDA KONUŞMAYIN”

Objective_HIC_-_LinkedIn_(13)

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre Aziz Yıldırım, “Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ı barıştıracağım” diyen Üst Kurul cumhurbaşkanı adayı Nihat Tokat'a tepki gösterdi. Aziz Yıldırım, “Siz beni tanımıyorsunuz, ben de sizi tanımıyorum, 'Ben onu bununla barıştırırım' diyerek adımla propaganda yapmayın, benim adıma konuşmayın” dedi. dedi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yabancı derbi hakemi açıklandı!Yabancı derbi hakemi açıklandı!
Dursun Özbek aday olduğunu resmen açıkladıDursun Özbek aday olduğunu resmen açıkladı
Galatasaray'ın 3-0'lık galibiyetinin ardından spor yorumcuları maçı değerlendirdi! Galatasaray'ın 3-0'lık galibiyetinin ardından spor yorumcuları maçı değerlendirdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir