Arda Güler Hikmet Karaman'dan Gerçekler! “Herşeyi otelde öğrendim”Avrupa Şampiyonası 2024

Adana Demirspor'la yollarını ayıran Hikmet Karaman, Arda Güler'in milli takımdaki krizine ilişkin şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

“ARDA'NIN OYNAMAYACAĞINI ÖĞRENDİM”

“Portekiz maçına 4 saat kala Dortmund'a gittik. Saat erken olduğu için bir otele yerleştik, tesadüfen milli takım da orada kalıyordu. Milli takım maç için otelden ayrılana kadar orada oturdum. Bu arada ben de orada kaldım. Yunus'la, Zeki'yle, Kerem'le önemli konuşmalar yaptık.” “Arda'nın ilk 11'de oynayacağını, Arda'nın ise oynamayacağını öğrendim.”

“ARDA, YARALANMASININ DIŞARIYA YANSIMASINI İSTEMİYORDU”

“Arda, maç günü ağrılarının olduğunu ancak bunun dışarıya yansımasını istemediğini söylüyor. Bu noktada siz değerli sporseverlere ve medya mensuplarına şunu söylemek istiyorum: Kimseye Bir önceki maçta iyi oynayan ve gol atan Real Madridli bir oyuncuyu kesebilir Arda, Georgia ile maçın ilk yarısında vasattı. Montella devre arasında oyundan çıksa bile kimse bir şey söylemezdi ama. Barış Alper, Yılmaz'ı kenara çekip Arda'yı içeri sokunca Arda Güler maç günü şunları söyledi: “Ağrım var, oynayamıyorum. Öğretmen olsaydınız ne yapardınız?”

Euro 2024 canlı sonuçları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Barcelona, ​​Acun Ilıcalı'nın yıldızını istiyor!Barcelona, ​​Acun Ilıcalı'nın yıldızını istiyor!
Melissa Vargas Milletler Ligi'ne damgasını vurdu!Melissa Vargas Milletler Ligi'ne damgasını vurdu!
Gedson Fernandes'in hikayesi Beşiktaş'ta bitiyor!Gedson Fernandes'in hikayesi Beşiktaş'ta bitiyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir