Antalya Havalimanı'na kaydolun! Yılın en yüksek yolcu sayısına ulaşıldı

Bakan Uraloğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Antalya Havalimanı'ndan yeni bir rekor. Yılın en yüksek uçuş ve yolcu sayısına 199 bin 751 yolcu ve 1175 trafik uçağıyla 22 Haziran 2024'te ulaşıldı” dedi.

DHMİ GENEL MÜDÜRÜ: ÇALIŞANLARIMA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Keskin ise raporundaki “20 bin 790'ı hatlarda olmak üzere toplam 199 bin 751 yolcuya ulaşıldı. Yolcu ve uçak trafiğinin her geçen gün arttığı havalimanlarımızda 7/24 uluslararası standartların üzerinde hizmet sunarak bu rekorlara imza atan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” (DHA)

_71520
Bu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yer: Tokat!  Genç kadın süpermarket çalışanına dehşet yaşattı: Kafasını defalarca bu şekilde mobilyaya vurdu!Yer: Tokat! Genç kadın süpermarket çalışanına dehşet yaşattı: Kafasını defalarca bu şekilde mobilyaya vurdu!
4 kişiyi öldürmüştü!  Ürkütücü olayın görüntüleri ortaya çıktı4 kişiyi öldürmüştü! Ürkütücü olayın görüntüleri ortaya çıktı
Dijital telif hakkı yasası TBMM gündemine giriyor!  Google yetkilileri sunum yapacakDijital telif hakkı yasası TBMM gündemine giriyor! Google yetkilileri sunum yapacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir