Ankara'da şiddetli sağanak nedeniyle AK Parti Kongre Merkezi salonu da sular altında kaldı.

Ankara'da dün akşam saatlerinde başlayan ve gece geç saatlere kadar devam eden sağanak yağış, dün akşam etkisini yeniden artırdı. Trafikte aksamalara neden olan yağmur nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Pek çok yerde su baskını olduğu yönündeki iddialara rağmen, su altında kalan bölgelerde ekiplerin tahliye çalışmaları sürüyor.

KONFERANS SALONUNU TÜKENDİ

Başkentte yağan yağmurdan AK Parti Konferans Merkezi de etkilendi. Geçtiğimiz Ocak ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan merkezin konferans salonunun sular altında kaldığı kaydedildi.

Binada 1.166 kişi kapasiteli konferans salonu, 500 kişi kapasiteli davet salonu, atölye odaları, sergi alanları ve fuayeler, televizyon stüdyoları, eğitim odaları, kütüphane ve çocuk kütüphanesi bulunmaktadır.
akparti1

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Trafik tartışması cinayetle sonuçlandı!  Kalbinden bıçaklandıTrafik tartışması cinayetle sonuçlandı! Kalbinden bıçaklandı
Ankara'da şiddetli sağanak nedeniyle AK Parti Kongre Merkezi salonu da sular altında kaldı.Ankara'da şiddetli sağanak nedeniyle AK Parti Kongre Merkezi salonu da sular altında kaldı.
En üzücü tesadüf!  Kızlarının son kez naaşının alındığı ev mezar olduEn üzücü tesadüf! Kızlarının son kez naaşının alındığı ev mezar oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir