Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde köstebek skandalı! Ayhan Bora Kaplan'ın avukatlarıyla yemek yiyip masaj salonuna gittiler.

Kaçak gazeteci Erk Acarer, yaptığı yayında Ayhan Bora Kaplan'ın ifadelerinin polis tarafından kendisine iletildiğini söyledi. Başlatılan soruşturmalarda ifadelerin Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün organize suçlarla ilgili şubesinden geldiği ortaya çıktı. Gizli Servis bilgi sızıntısı üzerinde çalışırken bir köstebek olayı daha yaşandı.

BİRAZ YEMEK YEDİ VE MASAJ SALONUNA GİTTİLER

Sabah'tan Halit Turan'ın haberine göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'nden üst düzey polis memurları M.İ ve MMÇ, Ayhan Bora suç örgütü Kaplan'ın elebaşı Bora Kaplan'ın ifadelerinin alınması için İzmir'e çağrıldı. hapishane. ve organize suçlar şubesinden sorumlu emniyet müdür yardımcısının şoförü Y.Ö. ve CY, cezaevinde savunma sürecinin tamamlanmasının ardından Ayhan Bora Kaplan'ın avukatıyla görüşecekti. Polis, avukatla yemek yedikten sonra masaj salonuna gitti. Tüm toplantılar MİT ve polis istihbarat birimleri tarafından takip ediliyordu.

BAKANLIK HAREKETE GEÇİYOR

Olayın fotoğraf ve video görüntüleri ile ortaya çıkması üzerine iki polis memurunun görevden çekilmesi istendi. Organize şubeden üst düzey polis memurları da gönderildi. Olayla ilgili herhangi bir soruşturma başlatılmadığını anlayan İçişleri Bakanlığı müdahale etti. Müfettişler, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu tarafından Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gönderildi. Olayla ilgili idari soruşturma başlatıldığı, soruşturmanın ardından olayın adli soruşturmaya dönüşmesinin beklendiği anlaşılıyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzmir'de tekstil deposunda yangın!  1 kişi yaralandıİzmir'de tekstil deposunda yangın! 1 kişi yaralandı
İsrailliler Netanyahu'nun istifasını istemek için yeniden sokaklara çıktı!  Polis göstericilere sert müdahale ettiİsrailliler Netanyahu'nun istifasını istemek için yeniden sokaklara çıktı! Polis göstericilere sert müdahale etti
İğrenç kaza!  Cinsel organını çıkarıp genç kıza mastürbasyon yaptıİğrenç kaza! Cinsel organını çıkarıp genç kıza mastürbasyon yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir