Ali Koç'tan tarihi açıklamalar! “Türk futbol tarihinde bundan daha aşağılık bir sezon olmamıştır!” F.Bahçe

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün yönetim kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Gündemden bahsetmişken Ali Koç'un sözleri sosyal medyada gündem olurken, Erden Timur ile ilgili açıklamaları da Galatasaraylı taraftarların tepkisine yol açtı.

“60. DAKİKA'DA ANTRENÖRÜMÜZE MESAJ GÖNDERDİM”

“60. dakikada antrenörümüze mesaj gönderdim” Takımımız 2-0 öndeyken sahayı terk edebilirsiniz, yetki sizdedir mesajını vermek ne demek biliyor musunuz? “Türk futbolunun geldiği rezilliğin en güzel kanıtlarından biridir.”

“HİÇ BU KADAR ŞİDDETLİ BİR DÖNEM OLMAMIŞTI!”

8afb5c424e164e4b8ff414696d88d230

“Türk futbol tarihinde bundan daha aşağılık bir sezon görülmedi! Bu sezon yaşanan olaylara bakın, belki 50-100 yıldır başka liglerde yaşanmadı. Hepsini bir sezonda yaşadık. Gibi. F.Bahçe Spor Kulübü olarak tarihimizin en iyi sezonunu geçirdik ve 3 kupayla yola devam ettik. “Devam edip etmemeyi tartışıyoruz.”

ERDEN'DEN TİMUR'A GÖNDERİM

s-c3e4a028b8fbba051ad2f0c563dae72de6477b5f

“Deprem için hayatı yalan olan 'Konut için yarışalım' diyor. Ben de 'Yapamayız, o kadar paramız yok, ne dersek onu yaparız' derim. Yapacağım' diyor. 'Ya 50-100 yapsam?' Yemin ederim bunu arabaya tak, kırılır.” “

“19 POLİS YARALANDI, 1 KÖR”

ali-koctan-yeni-teklif-için-süper-kupa-hutn_cover

“2007'de Ali Sami Yen'e şampiyon gitmiştik. Su kavgalarını hatırlarsınız. 19 polis yaralandı. Bir tanesi kör kaldı. Hiçbir şey olmamış gibi devam etti. O maç iptal edilmedi.”

“NEDEN RAPORLANMADI?”

bc0ace010cd0490ba46fc7a4dc203a23

“Neden yönlendirme olmadı? Ne bekleniyor? Bunun seçimlerle ne alakası var? Oyuncularımıza ceza verileceğini duymaya başladık. Neyle ilgili? F.Bahçeli oyuncular çok güç kullandı. Kaçmaları gerekirdi” Daha fazla güç kullandıkları için yönlendirme yapmak zorunda kaldılar. Kim sana boyun eğecek? Seni kim sorumlu tutacak? “Bu maçın bu noktaya gelmesinin bir numaralı sorumlusu sahadaki yönetimdir.”

“FENERBAHÇE'YE NASIL CEZA VERECEKLERİNİ ARIYORLAR”

7c5d35be41a34dd8b64a4e75e81336f0

“Fenerbahçe'yi bu maçta nasıl cezalandıracaklarını bulmaya çalışıyorlar. Ama ayakkabıların pahalı olduğunu anladılar. Şimdi ne yapıyorlar bilmiyorum. O köşe direği gittikten sonra durumun ciddiyetini anlamalıydık. Mert Müldür'ün cesedinin bir tarafına mı yoksa otobüsümüz viyadükten uçtuktan sonra mı? “Ciddiliğini mi anlamalıydık?”

“Stadyumda polisin bulunmaması açıklanabilir bir sorun değil”

8b6b7e2f5f914661950004ad5de37c8e

“Bu noktaya nasıl geldik? Burada toplanmamızın nedeni kesinlikle Trabzonspor maçı değil, 2 Nisan'daki toplantı. Devenin belini kırdı. Neden? Bir bakalım, bakalım. Bizce” Trabzonspor maçı olayı tamamen belli bir amaç ve hedef doğrultusunda organize edilmiştir, amaç bizi bir kez daha şampiyonluktan düşürmek, Trabzonspor'un amacı demiyorum, kötülüğün organize edildiği örneklerden biri. Zirveye ulaşıyor. Neden böyle düşünüyoruz? Her şeyden önce bir güvenlik zaafı var. Bunu kimse açıklayamıyor, kimse! Derbilerin nasıl olduğunu, ne kadar gergin olduğunu biliyoruz. “Trabzonspor-Fenerbahçe maçındaki gerginlik malum. Yıllardır biriken sorunlar için. Stadyumda polisin bulunmaması hiçbir şekilde açıklanabilecek bir sorun değil.”

''FENERBAHÇE MAĞDUR DEĞİLDİR''

fd9797b8e01a4dac924ca0728816bd80

F.Bahçe mağduru oynamıyor. Bir kulübün başına bu nasıl gelebilir, bizi yönetenler buna nasıl izin verebilir? Sonra nasıl ilerleyeceğimize dair birkaç şey söyleyeceğim. Yönetim kurulu olarak 4-5 saat görüştüğümüz genel kurulu topladığımız gün, Trabzonspor maçı sonrası bazı gelişmeleri öngörmüştük, bütünsel bir bakış açısıyla işin boyutunun genel kurul düzeyine getirilmesi gerekiyor. Devam edeceğiz, akıl akıldan üstündür, herkesin çorbaya tuz atacağı bir yöntemle ilerlemek daha doğru olur, durumun böyle olduğunu belirtmiştik. Bir çağrı yaptık. Katılımın çok yüksek olacağını tahmin ediyoruz. İnşallah 2 Nisan'daki toplantımızla 1 hafta sonra TOPLANTIYA GEREK OLMADAN SAYILARI TOPLAYACAĞIZ VE EN MAKUL KARARLARI BİRLİKTE ALABİLECEĞİZ. AMACIMIZ BU.”

“BANA SORUYORSANIZ BU EN KÖTÜSÜ”

Ekran_1

“Bu toplantı ikinci olmasın, 2 Nisan'da Fenerbahce olarak tek vücut, omuz omuza 'Yeter' dediğimizi Türkiye'ye duyuruyoruz. Bıçak kemiğe değdi, kesildi, kesildi. Bir ayağı kopmak üzere. Bir yanlış algı var. Belki de nedeni biziz. Fenerbahce Spor Kulübü'nde iki uç nokta var. Biri hiçbir şey yapmamak, hiçbir şey söylememek, hayata devam etmek. “Benim için bu,” derseniz. en kötü şey bu. Futbol faaliyetini bir süreliğine durdurmak için başka bir seçenek daha var. İkisi arasında çeşitli eylemler ve eylem planları var. İnsanlarla ne kadar çok konuşursam, o kadar çok yeni fikir geliyor. Bu bir sıfır oyun olarak görülmemelidir. Bu duruma artık dayanamayan camia olarak kendilerine uygulanan muameleye isyan eden F.Bahçe, salı günü bazı konularda karar almak üzere toplanacak.”

“Allah onlardan razı olsun”

Ekran görüntüsü_2

“Bireysel görüşmeler yaptık. Fenerbahçe'de yönetici pozisyonunda olan 250 kişi var. 100'e yakınının istişarede bulunduk. Dün Ankara'da 350 kişiyle toplantı yaptık. Görüşler ortaya çıktı. Bugün onları alacağız. Sponsorlarımız. Ne karar verirsek yazılı olacak. “Onlar yanımızda olacak. Sponsorlarımızdan bazıları daha fazlasını vermek istediklerini söyledi. Allah onlardan razı olsun.”

“SAMANDIRA'DA EKİPLE TOPLANACAĞIZ”

Ekran görüntüsü_3

“SPK ve Ziraat Bankası ile görüştük. Yarın bu maçın konusu olan oyuncularımız ve teknik heyetimizle Samandıra'da buluşacağız. Sanmayın ki duygusal bir karar verdik ve düşünmeden 2 Nisan'ı bekliyoruz. Camiamız belki de olmaması gereken bir yöne gideceğine dair bir beklenti var.” “Katılmayın. Doğru kararı birlikte vereceğiz, emin olun.”

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Galatasaraylı oyuncuya PFDK tarafından 2 maç ceza!Galatasaraylı oyuncuya PFDK tarafından 2 maç ceza!
Topçular için tarihi karar!Topçular için tarihi karar!
Scoutium ilk iş birliğini Hollanda'da gerçekleştirdi!Scoutium ilk iş birliğini Hollanda'da gerçekleştirdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir